soutěž
Elektromobilita, Fotovoltaika, Novinky, Podcasty

Poslechněte si rozhovor se Stanislavem Polčákem

Rozhovor se Stanislavem Polčákem jsme vedli na téma modernizace českého venkova. Stavba zdrojů energie, úspory i environmentální zodpovědnost.

Až budete mít cestu autem, nebo prostě chvilku volného času, využijte ji a poslechněte si nový zajímavý pořad Obec 2030 o technologické budoucnosti českých regionů. První díl s předsedou SMS ČR a europoslancem Stanislavem Polčákem o tom, v čem český venkov může předběhnout města.

Kde a jak poslouchat

Podcast je výraz pro pořad na internetovém rádiu. Narozdíl od klasického rádia, kdy běží jen v daný čas a danou hodinu, na internetovém rádiu si můžete pořad pustit kdykoliv se to zrovna hodí. Pořad najdete například na Spotify, Google Podcasts, Apple Podcasts nebo Anchor.fm pod heslem Obec 2030. Spotify je nejrozšířenějším přehravačem, v neplacené verzi ale obsahuje hodně reklam. Na druhou stranu si v placené verzi můžete uložit daný díl pořadu na později a poslechnout i bez přístupu k internetu, například při jízdě autem.

V rámci projektu OBEC 2030 Vám pravidelně 2x do měsíce přinášíme podcast (tj. nový díl rádiového pořadu). Na jejich archiv se můžete podívat a poslechnout si třeba zde.

Rozhovor se Stanislavem Polčákem – o čem jsme se bavili?

Probrali jsme téma modernizace českého venkova zeširoka. Od technologických inovací po soběstačnost obce. Stanislav Polčák v europarlamentu patří k předníp podporovatelům tzv. Green dealu. Vyzývá k přijetí odpovědnosti za prostředí planety Země a k tomu, že svým dílem může k jeho zlepšení přispět každý z nás.

Rozhovor se Stanislavem Polčákem v Podcastu OBEC 2030

JUDr. Stanislav Polčák

Poslanec europarlamentu za STAN
Předseda Sdružení místních samospráv ČR

soutěž