soutěž
Cirkulární ekonomika, Novinky

Kurz cirkulárního zadávání od INCIEN

Prostřednictvím partnera, Institutu cirkulární ekonomiky, Vás zveme na kurz cirkulárního zadávání.

listopad 2021 – červen 2022

Partnery kurzu jsou poradenská společnost CIRA Advisory, advokátní kancelář KROUPAHELÁN a projekt Obec 2030. Finančním partnerem kurzu je Komerční banka. Mediální partnerem kurzu je časopis Odpadové fórum.

Zdroj: incien.org

Cílem kurzu je osvojení si specifických znalostí v oblasti nově se rozvíjející disciplíny, která má silnou podporu Evropské komise a která bude v následujících letech značně ovlivňovat široké spektrum činností: od vývoje a výroby produktů, recyklační technologie, nakládání s odpady, přes marketing, ochranu životního prostředí až po společenskou odpovědnost podnikání. Přechod od lineárního na oběhové hospodářství změní zaběhlé přístupy k využití zdrojů a bude mít zásadní vliv na vývoj nových postupů a technologií a celkovou zaměstnanost v EU, a proto je cirkulární zadávání jedno z klíčových témat pro naplňování cirkulární ekonomiky v praxi.

cirkulární ekonomikacirkulární zadáváníInstitut cirkulární ekonomiky

Michal Svoboda

Konzultant udržitelné energetiky SMS ČR, NS MAS. Manažer a spoluzakladatel projektu OBEC 2030. Energetický koordinátor MAS Český sever. Public speaker a propagátor komunitní energetiky.

soutěž