soutěž
Dobrá praxe, Elektromobilita, Novinky, Soutěž

Soutěž o inovativní OBEC 2030: elektromobil v obci Neplachovice

Do soutěže o inovativní obec (více zde) se zapojuje slezská obec Neplachovice! Elektromobil v obci Neplachovice Škoda Citigo iV Style slouží pro potřeby obce a starostky pro pohyb jak po katastru obce, tak vyřizování na úřadech v nejblížším ORP Opava, případně pro jednání v krajském městě Ostrava. Neplachovice soutěží o inovativní obec a mohou vyhrát hodnotné ceny!

Neplachovice soutěží o inovativní obec!

Stále se učíme, jak potenciál elektromobilu využít. Automobil nabíjíme převážně v odpoledních a nočních hodinách z běžné zásuvky. Jenom cvičně jsme zatím vyzkoušeli rychlonabíječky u pumpy, kterých je v naší republice stále málo. Proto, než vyjedete na nějakou delší trasu je potřeba zjistit, kde případně máte možnost dobití automobilu,“ komentuje první zkušenosti s autem na čistý pohon starostka Neplachovic Dana Schreierová.

Elektromobil v obci Neplachovice

Posíláme kudos (palce nahoru) do Neplachovic a věříme, že si s inovativním automobilem od našeho partnera ŠKODA AUTO užijí hodně příjemných chvil, ale že jim zároveň bude výkonným pomocníkem.

Neplachovice soutěží o inovativní obec!

A vás všechny ostatní, kteří inovujete své obce v oblasti čisté mobility, energetiky, odpadového hospodářství či technologií vyzíváme, abyste se přihlásili do naší soutěže. Stačí vyplnit formulář a poslat fotografii ZDE. Vyhrát můžete supr hybridní auťák ŠKODA OCTAVIA iV a další hodnotné ceny.

Soutěž o inovativní OBEC 2030

Přihlásit se do soutěže není nic složitého. Máte na obci inoviativní řešení typu kompostér / fotovoltaickou elektrárnu / elektřinou poháněné (užitkové či osobní) vozidlo – jako například tříkolku v obci Mořice / dobře řešený systém odpadového hospodářství / elektronickou úřední desku či jiné výdobytky moderní doby? Dejte nám o nich vědět prostřednictvím formuláře na obec2030.cz/soutez. A vypracování strategického plánu obce může být Vaše!

soutěž