soutěž
Elektromobilita, Podcasty, Zprávy z rurální energetiky

Poslechněte si rozhovor s Bohdanem Wojnarem o čisté mobilitě

ŠKODA AUTO, tradiční a oblíbená česká automobilka se stala partnerem programu Obec 2030. Při té příležitosti jsme v Mladé Boleslavi navštívili jednoho z jejích čelních představitelů. Přinášíme rozhovor s Bohdanem Wojnarem, nejvyšším českým představitelem automobilky ŠKODA AUTO. Nejen o čisté mobilitě a budoucnosti dopravy.

Rozhovor s Bohdanem Wojnarem: o čem jsme se bavili

Zajeli jsme si popovídat o tom, jak moderní formy čisté mobility ovlivní v následujícím desetiletí naše obce. Bohdan Wojnar vykresluje optimistickou cestu české kotliny, kterou, jak sám říká, má tolik rád. S nadšením kvituje fakt, že při budování infrastruktury dnes nemyslíme primárně na potřeby současnosti, ale na potřeby, které přinese budoucnost. ŠKODA AUTO je na cestě do inovativní, smartifikované a čisté budoucnosti českého venkova rozhodně s námi. 

Rozhovor s Bohdanem Wojnarem ze ŠKODA AUTO.

Memorandum o spolupráci se ŠKODA AUTO

Bez čisté a moderní dopravní infrastruktury či možností bezemisní dopravy nemáme v roce 2030 co pohledávat. Proto jsme rádi, že společně na palubě s námi je nově ŠKODA AUTO, naše tradiční a oblíbená automobilka.

Podepsali jsme desetileté memorandum o spolupráci, díky němuž budeme přinášet nová řešení ze světa dopravy z první ruky. Česká automobilka se stává hlavním partnerem programu OBEC 2030 pro oblast čisté mobility. Nadále samozřejmě spolupracujeme v téže oblasti i s naším dosavadním partnerem, energetickou firmou ČEZ ESCO.

Podcast OBEC 2030

„Podcast“ znamená pořad v internetovém rádiu. Pravidelně dvakrát do měsíce přinášíme rádiové rozhovory v Podcastu Obec 2030. Ideální pro poslech třeba při jízdě autem, nebo vlakem. Pokaždé si povídáme s hostem, který má co říct k tématu modernizace českého venkova.

Poslouchejte na Spotify, Apple Podcastech, Google Podcastech i dalších streamovacích platformách.

budoucnost dopravyčistá mobilitadobíjecí infrastrukturadobíjecí staniceelektromobilitaobecobec 2030partnerstvíškodaškoda autosoběstačná obec

Michal Svoboda

Konzultant udržitelné energetiky SMS ČR, NS MAS. Manažer a spoluzakladatel projektu OBEC 2030. Energetický koordinátor MAS Český sever. Public speaker a propagátor komunitní energetiky.

Zásady používání cookies
Cookies, což jsou malá množství dat, která naše servery posílají vašemu počítači a která umožňují lepší využití našich serverů a přizpůsobení jejich obsahu vašim potřebám. Cookies používá téměř každá internetová stránka na světě. Cookies zvyšují uživatelskou přívětivost opakovaně navštívené internetové stránky, a proto jsou pro vás užitečné. Pokud pro návštěvu našich internetových stránek použijete stejný počítač a stejný internetový prohlížeč, cookies pomáhají vašemu počítači zapamatovat si navštívené stránky a vaše nastavení stránek. Prostřednictvím našich webových stránek mohou být ve vašem počítači ukládány také cookies provozovatelů reklamních systémů, které jsou na našich stránkách provozovány. V rámci remarketingu využívá naše společnost také systémy Google. Data z remarketingu používáme výhradně k segmentaci návštěvníků za účelem doručení relevantnějšího reklamního sdělení. Segmenty jsou vytvořeny na základě několika obecných vzorců chování návštěvníků. Standardní webové prohlížeče (Safari, Internet Explorer, Firefox, Google Chrome apod.) podporují správu cookies. V rámci nastavení prohlížečů můžete jednotlivé cookies ručně mazat, blokovat či zcela zakázat jejich použití, lze je také blokovat nebo povolit jen pro jednotlivé internetové stránky. Pro detailnější informace prosím použijte nápovědu vašeho prohlížeče. Pokud bude mít váš prohlížeč použití cookies povoleno, budeme vycházet z toho, že souhlasíte s využíváním standardních cookies ze strany našich serverů. Cookies nevyužíváme k jiným než čistě technickým účelům, nespojujeme údaje získané díky nim s jakýmikoliv jinými údaji a pracujeme s cookies tak, že neumožňují identifikovat konkrétní osoby. Existují dočasné cookies a trvalé cookies. Dočasné jsou uloženy ve vašem počítači jen do ukončení prohlížeče. Dočasné cookies umožňují uchovávání informací při přecházení z jedné webové stránky na druhou a odstraňují potřebu opakovaného zadávání některých údajů. Trvalé cookies pomáhají identifikovat váš počítač, jestliže znovu navštívíte náš web, ale neumožňují jakkoliv identifikovat vás osobně. Trvalé cookies umožňují přizpůsobovat naše stránky vašim zájmům, ale nemůžeme jakkoliv identifikovat vás osobně a příslušná data ukládáme zcela anonymizovaně a nespojujeme je s jakýmikoliv jinými daty..
Youtube
Vimeo
Google Maps
Spotify
Sound Cloud
Get a Quote