soutěž
Elektromobilita, Novinky, Podcasty

Poslechněte si rozhovor s Bohdanem Wojnarem o čisté mobilitě

ŠKODA AUTO, tradiční a oblíbená česká automobilka se stala partnerem programu Obec 2030. Při té příležitosti jsme v Mladé Boleslavi navštívili jednoho z jejích čelních představitelů. Přinášíme rozhovor s Bohdanem Wojnarem, nejvyšším českým představitelem automobilky ŠKODA AUTO. Nejen o čisté mobilitě a budoucnosti dopravy.

Rozhovor s Bohdanem Wojnarem: o čem jsme se bavili

Zajeli jsme si popovídat o tom, jak moderní formy čisté mobility ovlivní v následujícím desetiletí naše obce. Bohdan Wojnar vykresluje optimistickou cestu české kotliny, kterou, jak sám říká, má tolik rád. S nadšením kvituje fakt, že při budování infrastruktury dnes nemyslíme primárně na potřeby současnosti, ale na potřeby, které přinese budoucnost. ŠKODA AUTO je na cestě do inovativní, smartifikované a čisté budoucnosti českého venkova rozhodně s námi. 

Rozhovor s Bohdanem Wojnarem ze ŠKODA AUTO.

Memorandum o spolupráci se ŠKODA AUTO

Bez čisté a moderní dopravní infrastruktury či možností bezemisní dopravy nemáme v roce 2030 co pohledávat. Proto jsme rádi, že společně na palubě s námi je nově ŠKODA AUTO, naše tradiční a oblíbená automobilka.

Podepsali jsme desetileté memorandum o spolupráci, díky němuž budeme přinášet nová řešení ze světa dopravy z první ruky. Česká automobilka se stává hlavním partnerem programu OBEC 2030 pro oblast čisté mobility. Nadále samozřejmě spolupracujeme v téže oblasti i s naším dosavadním partnerem, energetickou firmou ČEZ ESCO.

Podcast OBEC 2030

„Podcast“ znamená pořad v internetovém rádiu. Pravidelně dvakrát do měsíce přinášíme rádiové rozhovory v Podcastu Obec 2030. Ideální pro poslech třeba při jízdě autem, nebo vlakem. Pokaždé si povídáme s hostem, který má co říct k tématu modernizace českého venkova.

Poslouchejte na Spotify, Apple Podcastech, Google Podcastech i dalších streamovacích platformách.

budoucnost dopravyčistá mobilitadobíjecí infrastrukturadobíjecí staniceelektromobilitaobecobec 2030partnerstvíškodaškoda autosoběstačná obec

Michal Svoboda

Konzultant udržitelné energetiky SMS ČR, NS MAS. Manažer a spoluzakladatel projektu OBEC 2030. Energetický koordinátor MAS Český sever. Public speaker a propagátor komunitní energetiky.

soutěž