soutěž
Novinky, Soutěž, Videoblog

Tyto ceny můžete vyhrát v soutěži OBEC 2030!

Hodnotné ceny, které zušlechtí Vaši obec můžete vyhrát v soutěži o inovativní OBEC 2O3O! Přihlásit se může kterákoliv OBEC ČR! Stačí vyplnit formulář a poslat fotografii. Není čeho se obávat, nic nemůžete ztratit. Účast v soutěži je bez jakéhokoliv poplatku.

Kdo dodal ceny

Ceny dodali partneři soutěže ŠKODA AUTO ČR, ČEZ ESCO, INCIEN, SMSdata a SMS-služby.

A co konkrétně můžete vyhrát?

ŠKODA OCTAVIA iV – plugin hybrid na 1 rok zdarma pro obecní účely. Včetně dobíječky, tzv. wallboxu.

ENERGETICKÝ MANAŽER – služby odborníka ČEZ ESCO v hodnotě 100 tisíc korun pro účely energetické optimalizace obce.

3D SCAN VAŠÍ OBCE – celá vaše obec digitálně zmapovaná z projíždějícího automobilu v kombinaci se snímky z dronu

ANALÝZA ODPADOVÉHO HOSPODÁŘSTVÍ – balíček od partnerské firmy INCIEN, který pomůže optimalizovat nakládání s odpady

STRATEGICKÝ PLÁN OBCE – sestavení nového plánu či aktualizace stávajícího odborníkem SMS-služby zcela zdarma!

S čím se přihlásit

Přihlásit se můžete s jakýmkoliv inovativním řešením ve Vaší obci. Nemusí se jednat zrovna o největší laserové centrum, jaké mají v Dolních břežanech. Elektrickým motorem poháněná multikára je adekvátní inovací, která posouvá Vaši obec kupředu a zároveň slouží jako dobrý příklad ostatním. A právě o takové příklady stojíme. Možná máte novou malou fotovoltaickou elektrárnu na střeše čistírny odpadních vod. Nebo originálním způsobem řešíte odpadové hospodářství obce. Třeba obecní kompostárnu.

Věříme tomu, že je nezbytně nutné dělt drobné krůčky správným směrem. A o tyhle drobné krůčky stojíme. Pokud si nejste jisti, ozvěte se nám na [email protected]. Anebo – lépe – se prostě rovnou přihlašte. Žádný nápad není špatný a za žádný vás nevyplísníme.

Naopak, každé nové přihlášky si vážíme! Těšíme se na ně! A v listopadu se budeme těšit na pět z vás při předávání cen, o kterých se dozvíte více z videa na začátku tohoto článku!

3D modelingelektromobilitaenvironmentfotovoltaikainovaceobecobec2030odpadové hospodářstvíodpadysmart regionsmart villagesoutěžstrategické plánování

Michal Svoboda

Konzultant udržitelné energetiky SMS ČR, NS MAS. Manažer a spoluzakladatel projektu OBEC 2030. Energetický koordinátor MAS Český sever. Public speaker a propagátor komunitní energetiky.

soutěž