soutěž
Dobrá praxe, Elektromobilita, Novinky, Soutěž

Soutěž o inovativní OBEC 2030: užitkový elektromobil na Zbraslavi u Brna

Do naší soutěže o inovativní obec se zapojuje Zbraslav u Brna! A mají se čím pochlubit! Užitkový elektromobil na Zbraslavi u Brna vhodně nahrazuje v české kotlině známé multikáry, které ale ve srovnání s tímto krasavcem zaostávají ve výkonu a především produkci splodin. Nehledě na fakt, že jejich provoz je mnohem dražší.

Užitkový elektromobil na Zbraslavi u Brna

Na Zbraslavi používají tuto „vosu“ pro potřeby technických služeb a správy obce. Vozidlo slouží na svoz komunálního odpadu, bioodpadu, pro obstarávání reklamních ploch obce, zálivky záhonů apod. Sousedé jsou často překvapeni tím, jak se užitkové vozidlo objevuje znenadání, aniž by ho dpoředu slyšeli.

Roční nájezd vozidla se očekává cca 15.000 km. Nabíjení vozidla je zajištěno v areálu obecního úřadu.

zbraslav u brna

Kudos do Zbraslavi u Brna! S novým vozidlem budou efektivnější a chovají ze zárověň zodpovědně k životnímu prostředí!

Máte ve Vaší obci inovativní řešení i Vy? Chcete se zapojit do soutěže o hybridní Škodu Octavii na rok zdarma a další hodnotné ceny? Neváhejte a registrujte se ZDE!

Soutěž o inovativní OBEC 2030

Přihlásit se do soutěže není nic složitého. Máte na obci inoviativní řešení typu kompostér / fotovoltaickou elektrárnu / elektřinou poháněné (užitkové či osobní) vozidlo – jako například tříkolku v obci Mořice / dobře řešený systém odpadového hospodářství / elektronickou úřední desku či jiné výdobytky moderní doby? Dejte nám o nich vědět prostřednictvím formuláře na obec2030.cz/soutez. A vypracování strategického plánu obce může být Vaše!

elektromobilitaobecobec 2030smart villagesoběstačná obecsoutěžzbraslav u brna

Michal Svoboda

Konzultant udržitelné energetiky SMS ČR, NS MAS. Manažer a spoluzakladatel projektu OBEC 2030. Energetický koordinátor MAS Český sever. Public speaker a propagátor komunitní energetiky.

soutěž