soutěž
Dobrá praxe, Soutěž, Zprávy z rurální energetiky

Třetí ročník soutěže OBEC 2030 vyhlášen!

23. března 2023 byl na konferenci Život v obcích 2023+ vyhlášen třetí ročník soutěže, monitorující zajímavá řešení v oblasti energetiky a ochrany klimatu OBEC 2030! Do soutěže se může přihlásit jakákoliv obec ČR. Stačí mít zajímavé řešení v lokální energetice či péči o životní prostředí. Klidně malý krůček správným směrem – cokoliv, co odpovědným způsobem zlepšuje životní prostředí našich domovů. Ať už prostřednictvím přímých krajinných prvků, nebo úspor energií. Motivujte se třeba předchozími ročníky. A pokud byste si nebyli jistí vhodností projektu, obraťte se na nás. Rádi se o tom pobavíme. Přihláška do soutěže je zdarma.

Soutěž OBEC 2030

Naše obce v inovativnosti a úspěšnosti řešení v oblasti energetiky a ochrany klimatu nikterak nezaostávají za zeměmi EU. V čem nejsme tak dobří, je komunikace těchto řešení. Tento nedostatek pomáhá překlenout mimo jiné soutěž OBEC 2030.

Eliška Olšáková,
předsedkyně SMS ČR

obec2030soutěž

Michal Svoboda

Konzultant udržitelné energetiky SMS ČR, NS MAS. Manažer a spoluzakladatel projektu OBEC 2030. Energetický koordinátor MAS Český sever. Public speaker a propagátor komunitní energetiky.

Zásady používání cookies
Cookies, což jsou malá množství dat, která naše servery posílají vašemu počítači a která umožňují lepší využití našich serverů a přizpůsobení jejich obsahu vašim potřebám. Cookies používá téměř každá internetová stránka na světě. Cookies zvyšují uživatelskou přívětivost opakovaně navštívené internetové stránky, a proto jsou pro vás užitečné. Pokud pro návštěvu našich internetových stránek použijete stejný počítač a stejný internetový prohlížeč, cookies pomáhají vašemu počítači zapamatovat si navštívené stránky a vaše nastavení stránek. Prostřednictvím našich webových stránek mohou být ve vašem počítači ukládány také cookies provozovatelů reklamních systémů, které jsou na našich stránkách provozovány. V rámci remarketingu využívá naše společnost také systémy Google. Data z remarketingu používáme výhradně k segmentaci návštěvníků za účelem doručení relevantnějšího reklamního sdělení. Segmenty jsou vytvořeny na základě několika obecných vzorců chování návštěvníků. Standardní webové prohlížeče (Safari, Internet Explorer, Firefox, Google Chrome apod.) podporují správu cookies. V rámci nastavení prohlížečů můžete jednotlivé cookies ručně mazat, blokovat či zcela zakázat jejich použití, lze je také blokovat nebo povolit jen pro jednotlivé internetové stránky. Pro detailnější informace prosím použijte nápovědu vašeho prohlížeče. Pokud bude mít váš prohlížeč použití cookies povoleno, budeme vycházet z toho, že souhlasíte s využíváním standardních cookies ze strany našich serverů. Cookies nevyužíváme k jiným než čistě technickým účelům, nespojujeme údaje získané díky nim s jakýmikoliv jinými údaji a pracujeme s cookies tak, že neumožňují identifikovat konkrétní osoby. Existují dočasné cookies a trvalé cookies. Dočasné jsou uloženy ve vašem počítači jen do ukončení prohlížeče. Dočasné cookies umožňují uchovávání informací při přecházení z jedné webové stránky na druhou a odstraňují potřebu opakovaného zadávání některých údajů. Trvalé cookies pomáhají identifikovat váš počítač, jestliže znovu navštívíte náš web, ale neumožňují jakkoliv identifikovat vás osobně. Trvalé cookies umožňují přizpůsobovat naše stránky vašim zájmům, ale nemůžeme jakkoliv identifikovat vás osobně a příslušná data ukládáme zcela anonymizovaně a nespojujeme je s jakýmikoliv jinými daty..
Youtube
Vimeo
Google Maps
Spotify
Sound Cloud
Get a Quote